O firmie

ZPD Stefaniuk to ceniony i doświadczony zakład produkujący elementy z drewna dębowego.
Jesteśmy firmą rodzinną.
Na przestrzeni lat zdobyliśmy zaufanie na rynku polskim i europejskim oraz uznanie klientów poszukujących rzetelnego dostawcy. Z każdym rokiem wzbogacamy swoje doświadczenie, reagując na potrzeby rynku i poszerzając swoją ofertę.

Podnosimy nasze kwalifikacje, inwestując w rozwój firmy. Budujemy dobre relacje, dbając o to, by każdy klient otrzymywał produkt spełniający jego konkretne wymagania. Jesteśmy elastyczni i otwarci na proponowane rozwiązania. Wśród naszych kontrahentów są zarówno duże, jak i mniejsze firmy.

Z satysfakcją realizujemy zamówienia indywidualne, doceniając potrzeby i kreatywność oryginalnych projektów.

Priorytetem jest dla nas dbałość o technologię. W tym celu wciąż wzbogacamy nasze zaplecze o najnowsze maszyny pozwalające na wytwarzanie produktu najwyższej jakości. Uzyskujemy ją dzięki ścisłej kontroli każdego etapu produkcji. Nasz zespół cechuje oparty na wieloletnim doświadczeniu najlepszy warsztat pracy i wiedza techniczna.

Dbamy również o logistykę realizacji zleceń. W ten sposób stajemy się aktywnym uczestnikiem realizowanego zamówienia od momentu akceptacji warunków aż do chwili przekazania produktu klientowi.

Zapraszamy do współpracy.